400 ml ekspres do kawy zestaw ekspresów do kawy ze szkła dzbanek na kawę ze szkła z filtrem kroplowym ze stali nierdzewnej B07SDLNP9J

zł200.59 zł29.67
Kod produktu: B07SDLNP9J
Dostępność: W magazynie

 • Wykonany z odpornego na wysokie temperatury szkła borokrzemowego, papier filtrujący nie jest potrzebny, trwały dobry i recykling.

 • Jeśli używasz siatki filtracyjnej, filtruj kawę, przepływ wody jest stabilny, nie musisz się martwić, że przepływ wody jest zbyt szybki lub zbyt wolny. Ciesz się chwilą przygotowania kawy.

 • Kran podobny do V, gładka woda, bez kapania, prosty i łatwy w obsłudze.

 • Linia skali na butelce, ręcznie wykonanym rzemiośle i pieczołowicie wzornictwo, pozwala na bardzo łatwe określenie pojemności, której potrzebujesz.

 • Zabezpiecz się przed oparzeniami i oparzeniami dzięki uchwytowi zagęszczającemu.

 • Opis:
  Produkt wykonany z wysokiej borokrzemowego szkła odpornego na wysokie temperatury, nie wymaga papieru filtrującego, jest trwały i nadaje się do recyklingu. Dzięki linii skali na butelce, ręcznie wykonanemu rzemiośle i pięknemu wzornictwu można łatwo uchwycić pojemność, której potrzebujesz. Przyjdź i korzystaj! Pokochasz ten produkt.
  Właściwości:
  Wykonany z odpornego na wysokie temperatury szkła borokrzemowego, papier filtrujący nie jest potrzebny, trwały i nadaje się do recyklingu. Jeśli używasz siatki filtracyjnej, przefiltruj swoją kawę, przepływ wody jest stabilny, nie musisz się martwić, że przepływ wody będzie zbyt szybki lub zbyt wolny. Ciesz się chwilą przygotowania kawy. Kogut w kształcie litery V, gładka woda, niekapiący, prosty i łatwy w obsłudze. Dzięki linii skali na butelce, ręcznie wykonanemu rzemiośle i pięknemu wzornictwu można łatwo uchwycić pojemność, której potrzebujesz. Chroń się przed oparzeniami i oparzeniami za pomocą uchwytu do pogrubiania.
  Specyfikacja:
  Warunek: 100% nowy
  Materiał: szkło
  Kolor: przezroczysty
  Wymiary: (dł.) x (szer.) x (wys.) 11 x 11 x 17 cm (ok.)
  Zawartość przesyłki:
  1 x dzbanek do kawy
  Uwaga:
  Przed złożeniem zamówienia proszę uwzględnić możliwość wystąpienia różnic co do wymiarów (1-3 cm) spowodowanych pomiarem ręcznym.
  Prosimy o zrozumienie, że ze względu na różne ustawienia monitorów mogą wystąpić różnice w kolorach.

  400 ml ekspres do kawy zestaw ekspresów do kawy ze szkła dzbanek na kawę ze szkła z filtrem kroplowym ze stali nierdzewnej B07SDLNP9J

Sklep na bazie wcozainwestowacpieniadze.pl © 2020