Butelka na wodę dzbanek termiczny ze stali nierdzewnej pojemność 1 5 l i 2 l izolowany próżniowo nadaje się do podróży samochodem na świeżym powietrzu kolor złoty niebieski czarny B07VJGJG2F

zł286.27 zł84.34
Kod produktu: B07VJGJG2F
Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje


* Size:

 • 1. Ten termos utrzymuje napoje do 24 godzin i zimne do 24 godzin. Dzięki izolacji próżniowej nie trzeba już przenosić temperatury na zewnątrz, zimą jest ciepłe i latem utrzymywane jest chłodne i zaspokaja potrzeby picia.

 • 2. Wewnętrzna warstwa i zewnętrzna warstwa termosu wykonane są ze stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością, która jest zarówno zimna, jak i ciepła, odporna na korozję i ścieranie, bezpieczna i higieniczna, z niezrównaną wewnętrzną izolacją próżniową, podczas gdy pozostaje chłodna.

 • 3. Z ergonomicznym uchwytem i szczelną pokrywą do utrzymania podwójnej izolacji, aby zapobiec rozlaniu samochodu w drodze do pracy.

 • 4. Do wędrówek, polowania, świętowania i wielu innych zastosowań. Dzięki temu pięknemu zapięciu termicznemu z szeroką szyjką plecak można bez problemu rzucić na kemping lub na świeżym powietrzu i w ten sposób zorganizować imprezę w biurze, w domu lub w kuchni.

 • Duża pojemność 1,5 l i 2 l, złoty, niebieski, czerwony trzy kolory do wyboru, wysoka jakość. Jeśli masz pytania przed zakupem, prosimy o e-mail, a my odpowiemy cierpliwo!

 • Nazwa produktu: dzbanek termiczny
  Materiał produktu: stal szlachetna.
  Specyfikacja produktu: 27 x 10,6 x 10,6 cm.
  Kolor produktu: złoty, niebieski, czerwony, czarny
  Opakowanie produktu: niezależne opakowanie
  Zakres dostawy: termos
  Właściwości produktu: podwójna izolacja i chłodzenie.
  Zakres zastosowania: Rodzina, biuro, sklep, czas wolny, podróże na świeżym powietrzu
  Pojemność produktu: 1,5 l, 2 l

  Butelka na wodę dzbanek termiczny ze stali nierdzewnej pojemność 1 5 l i 2 l izolowany próżniowo nadaje się do podróży samochodem na świeżym powietrzu kolor złoty niebieski czarny B07VJGJG2F

Sklep na bazie wcozainwestowacpieniadze.pl © 2020