Cukiernica „Multicoloured Ethnic” kolor: kolorowy B07WNJ8CXD

zł222.57 zł78.59
Kod produktu: B07WNJ8CXD
Dostępność: W magazynie

 • Elegancka cukiernica z ceramiki w żywych kolorach

 • z indywidualnymi wzorami

 • Ręczne wykonanie z kasztadtu

 • Ok: 10 x 9 cm.

 • Cukiernica „Multicoloured Ethnic”
  Ta ceramiczna puszka na cukier jest idealnym uzupełnieniem świątecznie nakrytego stołu do kawy. Przepiękne, ręcznie malowane naczynia firmy Kapula z Afryki Południowej są synonimem wysokiej jakości i pięknego wzornictwa. Pojemniki ceramiczne w żywych kolorach są ozdobione indywidualnymi wzorami i motywami.
  Każda cukiernica jest unikatem
  Puszki cukrowe firmy Kapula produkowane są ręcznie w Bredasdorp, w pobliżu Kapstadt.
  Właśnie to sprawia, że produkty ceramiczne wyróżniają się od zwykłych wyrobów z rzepy z Chin. Każde naczynie jest indywidualnie i starannie ręcznie malowane. Dlatego nikt nie przypomina drugiego, a każdy ma nowy, wspaniały design.
  Firma Kapula, która oprócz ceramiki produkuje świece, jest synonimem czystej pracy ręcznej i pięknych, indywidualnych wzorów. Do puszek cukrowych można znaleźć pasujące świece w stylu „Multicoloured Ethnic”.
  Nadaje się do mycia w zmywarce i do kuchenki mikrofalowej.
  Wszystkie pojemniki na słodycze posiadają pokrywkę i można je bez problemu myć w zmywarce. Ponadto nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej.
  Wymiary w przybliżeniu: 10 x 9 cm.
  Ręczne wykonanie z Afryki Południowej.
  Należy pamiętać, że cukiernice „Multicoloured Ethnic” produkowane są ręcznie w Afryce Południowej. Dlatego możliwe są niewielkie różnice w kolorach, wzorach i rozmiarach w stosunku do ilustracji i opisów.

  Cukiernica „Multicoloured Ethnic” kolor: kolorowy B07WNJ8CXD

Sklep na bazie wcozainwestowacpieniadze.pl © 2020