cytryna dzwonek dzwon sera blat do sera Spring zielony Ø = 10cm wysokiej jakości szklany klosz na talerz do serwowania nowoczesny styl German Crystal by CRISTALICA B01MUF2W1Z

zł186.82 zł15.15
Kod produktu: B01MUF2W1Z
Dostępność: W magazynie

 • Każdy z naszych produktów jest naprawdę egzemplarzem pojedynczym ze względu na jego ręczną produkcję (Handmade). Nie można i nie mogą się, spowodowane przez ręczny proces produkcji, w szkle wtrącenia, pęcherzyki, nierówności i różnice kolorystyczne, czego nie można uniknąć, ale też stanowi to w stosunku do o wyjątkowości pojedynczego produktu.

 • Wysokość: ok. 10 cm

 • maks. średnica: ok. 10 cm

 • Masa: ok. 230 G (masa całkowita)

 • Uwaga: Podane wymiary i waga zawsze mogą się nieznacznie różnić ze względu na wykonanie ręczne.

 • Inne modele z tej serii można kupić tutaj na . Słowo kluczowe: Spring CRISTALICA
  Przepiękny i niecodzienny dzwonek do serwowania w zapierającym dech designie i w ciężkiej wersji.
  Nawet bez zawartości zawsze absolutnie ciekawa atrakcja.
  Ten produkt przynosi ponadczasowy i nowoczesny styl życia w każdym pomieszczeniu.
  Otrzymasz ze względu na unikalne wykonanie unikat, w którym żaden egzemplarz różni się od innych gleicht.
  Każdy z naszych produktów jest naprawdę egzemplarzem pojedynczym ze względu na jego starożytną ręczną produkcję (praca ręczna, dmuchanie ustami, ręcznie malowane). Mogą go na starożytny ręczny proces produkcji warunkowe, w szkle wtrącenia, pęcherzyki, nierówności i różnice kolorystyczne, czego nie można uniknąć, ale też stanowi to w stosunku do o wyjątkowości pojedynczego produktu.
  Koszty wysyłki płacisz tylko raz, bez względu na to, ile artykułów u nas kupujesz.
  Zobacz zatem także inne nasze produkty pod hasłem kluczowym: CRISTALICA..... to się opłaca.
  Ze względu na to, że produkty z linii Spring są wykonywane według tradycyjnej, niemal już zapomnianej metody produkcji ręcznie dmuchane ustami i formowane ręcznie.
  Kupujesz zatem produkt najwyższej sztuki wydmuchiwania szkła, czego już prawie nie ma w dzisiejszym przemyśle szklarskim, zdominowanym przez maszyny i komputery.
  Sprowadź sobie do domu kawałek najwyższej jakości rękodzieła i ciesz się widokiem tego unikalnego produktu ze szkła i jednocześnie pomóż utrzymać niemal zapomniany dmuchaczy szkła-cech dmuchaczy szkła.
  My z ZESPOŁU CRISTALICA już teraz dziękuje...

  cytryna dzwonek dzwon sera blat do sera Spring zielony Ø = 10cm wysokiej jakości szklany klosz na talerz do serwowania nowoczesny styl German Crystal by CRISTALICA B01MUF2W1Z

Sklep na bazie wcozainwestowacpieniadze.pl © 2020