DIYARTS spieniacz do mleka Pitcher Pot stal szlachetna spieniacz do mleka Pitcher Creamer-spieniacz z pokrywką 350ml B07T9LF517

zł255.90 zł28.56
Kod produktu: B07T9LF517
Dostępność: W magazynie

  • Nasz dzbanek do spieniania mleka klasy premium jest wykonany z nierdzewnej stali nierdzewnej odpornej na zabrudzenia i upadki o jakości dostosowanej do kontaktu z żywnością, jest odporny na wysokie temperatury i nietłukący się w codziennym użytkowaniu. Możliwość mycia w zmywarce i łatwe do czyszczenia.

  • Jednoczęściowy dzbanek do herbaty, wbudowany korpus otwiera się ręką, oszczędza pracę i jest szybki. Są łatwe do chwytania i nie czują się kwaśnie.

  • Polerowana na wysoki połysk zapewnia niewiarygodnie błyszczące wykończenie. Wewnątrz znajduje się cienka operacja, a kwiaty są bardziej równomierne i piękne. Po użyciu jest łatwiejsze do czyszczenia.

  • Ręcznie spieniony dzbanek na mleko zapobiega oparzeniom. Okrągłe dno ze stali nierdzewnej ułatwia mycie, nie pozostawiając plam. Curve pour spout łatwo oddziela piankę od płynu i pomaga stworzyć osobiste, ale idealne cappuccino do latte i mleko dla Twoich dzieci i Twoich gości.

  • Nasz dzbanek na mleko może pomóc w wielu aspektach. Pianka parowa lub mleko do latte i cappuccino do serwowania mleka lub śmietany oraz wody, soków, mieszanek ciasta, koktajli i innych produktów do podlewania gorących lub zimnych.

  • DIYARTS spieniacz do mleka Pitcher Pot stal szlachetna spieniacz do mleka Pitcher Creamer-spieniacz z pokrywką 350ml B07T9LF517

Sklep na bazie wcozainwestowacpieniadze.pl © 2020