Genussfabrik – wytrzymała taca z drewna – wysokiej jakości taca do serwowania z uchwytami ze stali nierdzewnej do naczyń I napojów I taca śniadaniowa I taca do serwowania I taca dekoracyjna B07VNH5GPB

zł375.48 zł131.71
Kod produktu: B07VNH5GPB
Dostępność: W magazynie

  • ✔ Pierwszorzędna jakość – dzięki wysokiej jakości obróbce drewna jodłowego i stylowym uchwytom ze stali nierdzewnej nasza prostokątna taca do serwowania jest nie tylko praktycznym pomocnikiem na co dzień, na którym można polegać, ale również dzięki swojemu rustykalnemu wyglądowi przyciąga wzrok.

  • ✔ Bezpieczeństwo – ze względu na solidne wykonanie, wysoką krawędź i uchwyty, które zapewniają pewny chwyt, możliwe jest wygodne i bezpieczne przenoszenie potraw i napojów bez obaw Takie serwowanie to przyjemność!

  • ✔ Uniwersalne zastosowanie – niezależnie od tego, czy jako taca kuchenna czy dekoracyjna. Niezależnie od tego, czy chcesz rozpieścić swoich bliskich śniadaniem w łóżku, czy swoich gości na następnej imprezie koktajlem. Nasza taca ma optymalny rozmiar do wszelkich zastosowań. Dokonaj właściwego wyboru.

  • ✔ Łatwa do czyszczenia – jeśli coś się obok, nie ma problemu. Zabrudzenia można łatwo usunąć wilgotną szmatką. Należy zrezygnować z chemicznych środków czyszczących, ponieważ mogą one uszkodzić lakier. Taca nie powinna być narażona na kontakt z wodą przez dłuższy czas, ponieważ drewno może lekko pęcznieć. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.

  • ✔ Przekonujące wzornictwo – dzięki eleganckiemu wyglądowi w stylu vintage i stabilnym uchwytom ze stali nierdzewnej masz nie tylko idealny pomocnik w kuchni i na co dzień, ale również wspaniały element przyciągający wzrok w Twoim domu. Nasza marka Genussfabrik to symbioza z praktycznymi korzyściami i stylowym wzornictwem.

  • Genussfabrik – wytrzymała taca z drewna – wysokiej jakości taca do serwowania z uchwytami ze stali nierdzewnej do naczyń I napojów I taca śniadaniowa I taca do serwowania I taca dekoracyjna B07VNH5GPB

Sklep na bazie wcozainwestowacpieniadze.pl © 2020