Home Euphoria naturalna bambusowa płyta na ser i sztućce z wysuwaną szufladą – taca do serwowania wina cracker Charcuterie B074BWTMWQ

zł314.36 zł133.69
Kod produktu: B074BWTMWQ
Dostępność: W magazynie

  • Bamboo: Nasza deska do serów jest przyjazna dla środowiska, nie zawiera substancji chemicznych i stanowi eleganckie uzupełnienie Twojej rozrywki przede wszystkim dzięki ciepłemu wykończeniu i rysunkowi słojów. Nic nie wznosi o wiele więcej niż piękna płyta sera. Przystosowane do mieszania i rozrywki, pyszny wybór serów, w połączeniu z odpowiednimi produktami spożywczymi, święto dla oczu i podniebienia.

  • Wyjmowana szuflada na sztućce i gorące potrawy: dzięki naszej desce do serów jest to jedyne w swoim rodzaju, że posiada ukrytą wysuwaną szufladę na sztućce i ukośną krawędź służy do przechowywania ciasteczek, chleba, owoców, orzechów lub kiełbasek. Szybki dostęp do pogłębionego noża ze stali nierdzewnej z pasującym uchwytem bambusowym. Nie trzeba już używać do czyszczenia noży lub do mycia różnych płyt lub tablic.

  • Przestronne i wielofunkcyjne wzornictwo: łatwe krojenie, krojenie i wiele drobnych serów i kiełbas na bardzo dużej tablicy z bambusa o wymiarach 15,5 x 11,5 x 1,5 cala. Nasza konstrukcja umożliwia Państwu kreatywność, zróżnicowana powierzchnia jest głębokością i wymiarem, aby dodać prezentację żywności. Rozłóż swoją wewnętrzną foodie - używaj owoców, sushi, steków lub deserów!

  • Doskonały zestaw na prezent: podaruj Home Euphoria 100% naturalnej bambusowej cheese Board jako prezent na Dzień Matki, Boże Narodzenie, parapetówkę, dla gospodarza, na urodziny, święto lub ślub. Jest również idealny dla miłośników sera, kiełbasy i wina.

  • Home Euphoria naturalna bambusowa płyta na ser i sztućce z wysuwaną szufladą – taca do serwowania wina cracker Charcuterie B074BWTMWQ

Sklep na bazie wcozainwestowacpieniadze.pl © 2020