Kyusu japoński dzbanek do herbaty z ceramiki z sitkiem dzbanek do herbaty jednoręczny instruktor do herbaty B072BKHR6D

zł388.99 zł184.53
Kod produktu: B072BKHR6D
Dostępność: W magazynie

  • ✅ Kyusu Japoński dzbanek do herbaty (Kyusu) to produkt wysokiej jakości z Japonii.

  • ✅ Idealna do zielonej herbaty – Kyusu idealnie nadaje się do przygotowania japońskich zielonych herbat. Herbata może swobodnie poruszać się w dzbanku do herbaty, a aromaty doskonale oddają się do wody z herbatą. Dzbanek do herbaty nadaje się dla znawców zielonej herbaty, jak również dla początkujących herbaty. Ze względu na stosunkowo kompaktowy rozmiar ten Kyusu jest idealnym towarzyszem podróży, dzięki czemu można przygotować ulubioną herbatę również podczas podróży.

  • ✅ Pojemność ok. 270 ml – Kiusu ma pojemność ok. 270 ml. Dlatego Kyusu nadaje się bardzo dobrze do przygotowania mniejszych ilości herbaty. Zieloną herbatę można kilkakrotnie nalać i w ten sposób wykorzystać.

  • ✅ Zintegrowane sitko do herbaty – dzięki wbudowanemu sitku do herbaty (metal), liście herbaty pozostają w dzbanku podczas nalewania do filiżanki do herbaty.

  • ✅ Wielofunkcyjny nalew – zieloną herbatę można z reguły rozlewać wielokrotnie, a ten Kyusu nadaje się doskonale do wielokrotnego zaparzania. Do przygotowania zielonej herbaty ok. 1 – 2 TL herbaty do Kyusu i napełnić ciepłą wodą w temperaturze 60–75 °C i ok. 60 sekund. Dokładne przygotowanie zielonej herbaty zależy od rodzaju i jakości zielonej herbaty.

  • Kyusu japoński dzbanek do herbaty z ceramiki z sitkiem dzbanek do herbaty jednoręczny instruktor do herbaty B072BKHR6D

Sklep na bazie wcozainwestowacpieniadze.pl © 2020