udon i Soba japońskich miski na zupę nanotechnologiczny nami zestaw szt. Japan miski na zupę Ø 16 2cm wys. 8 3cm B011VHXJG2

zł324.31 zł126.77
Kod produktu: B011VHXJG2
Dostępność: W magazynie

 • Wyprodukowana w Japonii. Wysyłka z Niemiec.

 • Jest duży udon i soba miski na zupę nami zestaw składa się z 2 miski na allrounder w połączeniu z udanej konstrukcja wykonana z tradycyjnymi metodami typowym japońskim kształcie i płynne przejścia między kolorami.

 • zewnętrznych i wewnętrznych oraz drobne różnice w kształcie fali w kolorach czarnym i wykonane z terakoty-czerwony. W ten sposób można kształt i położenie wzory mogą się różnić od zdjęcia. Z nami miski może ze względu na dobór optymalnej rozmiar zaprojektowane specjalnie do potraw takich jak zup, japoński do makaronu potraw, udon, soba, efektem, itp. jednego urządzenia.

 • Do miski nadają się do kuchenki mikrofalowej i zmywarki do naczyń. Wysyłka w atrakcyjnym pudełku na prezent w kolorze czarnym.

 • Rozmiar: Ø 16,2 cm, wys. 8,3 cm/Materiał: Kamionka. Inne warianty za pomocą słowa kluczowe b01myt3fvj, b01msshb98, b00 °F6t 50dw, b00ey86te0 jest bezpośrednio w japońskim sklepie Yumeya.

 • udon i soba miski na zupę nami
  Wyprodukowana w Japonii. Wysyłka z Niemiec.
  Jest udon i soba miski na zupę nami zestaw składa się z 2 miski na allrounder w połączeniu z udanej konstrukcja wykonana z tradycyjnymi metodami typowym japońskim kształcie i płynne przejścia między kolorami.
  zewnętrznych i wewnętrznych oraz drobne różnice w kształcie fali w kolorach czarnym i wykonane z terakoty-czerwony. W ten sposób można kształt i położenie wzory mogą się różnić od zdjęcia. Z nami miski może ze względu na dobór optymalnej rozmiar zaprojektowane specjalnie do potraw takich jak zup, japoński do makaronu potraw, udon, soba, efektem, itp. jednego urządzenia.
  Inne warianty za pomocą słowa kluczowe b01myt3fvj, b01msshb98, b00 °F6t 50dw, b00ey86te0 jest bezpośrednio w japońskim sklepie Yumeya
  Do miski nadają się do kuchenki mikrofalowej i zmywarki do naczyń. Wysyłka w atrakcyjnym pudełku na prezent w kolorze czarnym.
  Rozmiar: Ø 16,2 cm, wys. 8,3 cm
  Materiał: Kamionka

  udon i Soba japońskich miski na zupę nanotechnologiczny nami zestaw szt. Japan miski na zupę Ø 16 2cm wys. 8 3cm B011VHXJG2

Sklep na bazie wcozainwestowacpieniadze.pl © 2020