Butelka z dozownikiem oleju z oliwki szczelna stal nierdzewna szkło jakość żywności butelka na olej do kuchni octu sosu sojowego B07ZCH3FFT

zł263.42 zł76.78
Kod produktu: B07ZCH3FFT
Dostępność: W magazynie

  • Główne zastosowanie: z tą butelką dozownika można napełnić oliwą z oliwek i olejem roślinnym, octem, sokiem sojowym, sokiem cytrynowym i limonką, winem sherry lub marsali. Idealnie nadaje się do smażenia, smażenia i pieczenia zamiast pędzla, oszczędza olej i jest zdrowszy.

  • Zdrowy materiał: wyprodukowana ze stali nierdzewnej i szkła przeznaczonego do kontaktu z żywnością. W całości wolna od BPA i przyjazna dla środowiska. Przezroczysta szklana część butelki umożliwia łatwe odczytanie sosu i pojemności.

  • Łatwa obsługa: otwór do butelki ma średnicę 18 mm. Wystarczy wlać swój ulubiony olej do pojemnika (w zakres dostawy wchodzi lejek ze stali nierdzewnej do zestawu 3-częściowego), a następnie nacisnąć na dyszę butelki, aby napełnić jedną ręką delikatną kolumnę oleju.

  • Przenośny i stylowy: spryskiwacz do oliwy o poręcznym i idealnie ukształtowanym rozmiarze, zapewniający wygodny uchwyt można bez problemu schować w torbie na grilla, piknik, jogunket, grill itd.

  • Gwarancja po sprzedaży: staramy się oferować produkty najwyższej jakości i najlepsze wrażenia dla klienta. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony, możesz skontaktować się z nami. W ciągu 24 godzin otrzymasz odpowiedzi.

  • Kolor:300ml X 2

    Butelka z dozownikiem oleju z oliwki szczelna stal nierdzewna szkło jakość żywności butelka na olej do kuchni octu sosu sojowego B07ZCH3FFT

Sklep na bazie wcozainwestowacpieniadze.pl © 2020