onvacay Coconut Bowl zestaw łyżeczek B07X3CZSZL

zł247.30 zł83.09
Kod produktu: B07X3CZSZL
Dostępność: W magazynie

  • ✅ Ręcznie wykonane z recyklingu z powodu właściwości natury. Zbierane w Wietnamie przez naszą rodzinę gości, starannie ręcznie przetwarzane miski kokosowe są polerowane, szlifowane i ozdobione starym rzemiosłem

  • ✅ Produkt wegański/ekologiczny, wyprodukowany w rodzinnym zakładzie. Te orzechy kokosowe pozostawiają naturę. Dostarczamy Paradis do Twojej szafki kuchennej. Zrezygnujemy z niepotrzebnych opakowań i używamy tylko tego, co jest potrzebne, aby miski były bezpiecznie dotarte.

  • ✅ Jedyna w swoim rodzaju, starannie wykonana misa kokosowa z jednego kawałka (jedna miska = pół orzecha kokosowego) – Niezależnie od tego, czy chodzi o miseczkę do muesli, dekorację Twojej biżuterii / produktów kosmetycznych, misek do sałatek, porridge lub tak po prostu. Nadaje się również do picia gorących potraw.

  • ✅ 100% naturalna w zestawie z tym kokosowym naczyniem. Oznacza to, że otrzymasz 2 x miska do kokosa oraz 2 x ręcznie wyrzeźbiona z drewna różanego, wykonana z oleju palmy kokosowej, dzięki czemu masz idealne akcesoria kuchenne w Twojej kuchni.

  • ✅ Noście Państwo ochronę środowiska dzięki temu zestawowi. Niezależnie od tego, czy do makaronu, owoców, warzyw, owoców lub dekoracji. Ten naturalny produkt pomaga w uzyskaniu zrównoważonych prac z mniejszych rodzin w Wietnamie. Bez plastiku i w 100% ekologiczna!

  • onvacay Coconut Bowl zestaw łyżeczek B07X3CZSZL

Sklep na bazie wcozainwestowacpieniadze.pl © 2020