Patera szklany posrebrzany Srebrny Metal 2-poziomowy półki płyta do serwowania owoców stal miseczka na wypieki miska bril librum Flyer prezentów pomysł na prezent B01DF7U9LY

zł337.11 zł86.22
Kod produktu: B01DF7U9LY
Dostępność: W magazynie

  • Ten przepiękny patera ze szkła z posrebrzanymi elementów zostanie zainteresowane przyciąga spojrzenia. Istnieją prawdopodobnie pomniejszą edlere charakter gościom pralin, ciastka lub słone przekąski do bogatej, niż za pomocą tych posrebrzanej etażerka ze szkła.

  • Ze względu na to, że lekko wklęsła szyby ze szkła o kształcie (zgodnie z wewnętrzna wypukła) zapewniają wystarczająco dużo miejsca, aby drobne do trzymania i prezentowania smakołyki. W posrebrzanej między elementami, oraz posrebrzany podstawa nadają modelowi całego pięknym blaskiem.

  • Zaskocz swoich gości z jednej świątecznie nakrytym stole, na wyjątkowe ten półmisek wielopoziomowy nie może zabraknąć. Zaopatrz się jednak z wieloma etageren stołu, dzięki któremu ich wykonania na stole porządek i stylowy wygląd i stają się one pozostawisz niezatarte wrażenie na swoim gościom smugi.

  • Możliwe minimalnej nieregularności powierzchni posrebrzane lub na małe wtrącenia w szkle ekskluzywny obraz całościowy ogranicza w żadnym razie nie.

  • Wyrazisty librum oferuje przyjazną obsługę klienta, porady ekspertów i szybką wysyłkę.

  • Patera szklany posrebrzany Srebrny Metal 2-poziomowy półki płyta do serwowania owoców stal miseczka na wypieki miska bril librum Flyer prezentów pomysł na prezent B01DF7U9LY

Sklep na bazie wcozainwestowacpieniadze.pl © 2020