Podgrzewacz do herbaty Tealøv do dzbanka do herbaty – ocieplacz do herbaty z żeliwa – wytrzymały i stabilny – podgrzewacz do herbaty utrzymuje herbatę jeszcze dłużej ciepłą – idealne uzupełnienie dzbanków do herbaty z żeliwa 14 cm B07HQFX917

zł308.48 zł70.76
Kod produktu: B07HQFX917
Dostępność: W magazynie

  • Niezbędne akcesoria: podgrzewacz z żeliwa Tealøv został zaprojektowany jako towarzysz naszych dzbanków do herbaty. Oczywiście można na nich postawić również inne dzbanki do herbaty, jeśli chcesz dłużej utrzymać ciepło herbaty. Dzięki wadze około 1,1 kg podgrzewacz jest bezpieczny i stabilny. Górna płyta/podstawa jest zdejmowana i ułatwia wymianę podgrzewaczy.

  • Praktyczny gadżet: dzięki średnicy 14 cm nasz podgrzewacz jest praktycznym pomocnikiem w każdym gospodarstwie domowym: Dzięki temu akcesorium można zarówno umieścić dzbanki do herbaty jak małe garnki na każdej powierzchni i utrzymywać ciepło herbaty lub np. zupy lub sosy dłużej ciepłe.

  • Smakowne wzornictwo w stylu japońskim: ten podgrzewacz do herbaty przekonuje nie tylko swoimi praktycznymi właściwościami, ale również doskonałym wzornictwem. Delikatna struktura z wypustkami została inspirowana tradycyjnymi japońskimi zastawami, które od tysięcy lat są nieodzownym elementem odświętnych ceremoni herbaty. W połączeniu z dzbankiem do herbaty Tealøv podgrzewacz tworzy harmonijny zestaw, który przyciąga uwagę nie tylko na stole, ale również jako dekoracja.

  • Trwałość i wytrzymałość: żeliwo jest znane ze swojej wyjątkowej trwałości. Starannie wykonana ręcznie z wytrzymałego żeliwa wysokiej jakości i pokryta matową czarną warstwą ochronną, nasz podgrzewacz jest zakupem na całe życie. Warstwa zapobiega tworzeniu się rdzy i ułatwia czyszczenie: po użyciu wystarczy przetrzeć podgrzewacz czystą (wilgotną) szmatką, tak długo, jak jest on jeszcze ciepła. Następnie pozostawić do wyschnięcia na powietrzu.

  • Gwarancja jakości: podgrzewacz do herbaty Tealøv został wykonany ręcznie przez doświadczonych kuźni i bez trudu spełnia najwyższe wymagania jakościowe. Jeśli produkt mimo to nie spełni Twoich oczekiwań, nie wahaj się z nami skontaktować. Obiecujemy, aby zaspokoić Państwa potrzeby dotyczące pełnego zadowolenia. Zamów teraz podgrzewacz Tealøv i ciesz się smakiem herbaty najwyższej klasy.

  • Podgrzewacz do herbaty Tealøv do dzbanka do herbaty – ocieplacz do herbaty z żeliwa – wytrzymały i stabilny – podgrzewacz do herbaty utrzymuje herbatę jeszcze dłużej ciepłą – idealne uzupełnienie dzbanków do herbaty z żeliwa 14 cm B07HQFX917

Sklep na bazie wcozainwestowacpieniadze.pl © 2020