Podstawka z drewna oliwki–małe talerz ø 12cm firmy mastro Leonardo–rękodzieło z Włoch spodek B00JZ05COA

zł252.00 zł53.46
Kod produktu: B00JZ05COA
Dostępność: W magazynie

  • 103% ręcznie robiony z Włoch: wyspy artystów Maestro Leonardo

  • Wymiary produktu: Ø 12 cm

  • mastro Leonardo za pomocą swoją pracę: z napisem "Ein młodych drzewo oliwne we własnej przestrzeni bardzo powoli. Dopiero po 60 – 70 lat jest on tak daleko, że niektóre gałęzie doczepianej pomocą kabla USB, a urządzenie rozpocznie ładowanie. "

  • "w celu uzyskania najlepszych wyników, drewno drzewo oliwne trzech do siedmiu musi być przechowywane w lata".

  • "Wszystkie nasze produkty wykonane są z naturalnego natarty olej słonecznikowy, w celu zagwarantowania zastosowanie w kuchni wodoodpornej."

  • Każdy produkt firmy Maestro Leonardo jest inaczej, dzięki czemu takie jak każde drzewo jest inny. Odbywa się to znacznie ze szczególnie wtedy, gdy trzeba WILD coraz większe drzewa oliwkowego potencjalnych klientów. Wszystkie mają na indywidualne formy, wyglądają inaczej i nie otacza Państwo w szczególny czar mądrości. Maestro Leonardo wspomagać firmę w miarę jej wzrostu drzewa oliwkowego od jego dzieciństwa i przywraca ręcznie robione arcydzieła z Twoim Holz Her. Jeden drzewo oliwne we własnej przestrzeni bardzo powoli. Dopiero po 60 – 70 lat jest on tak daleko, że niektóre gałęzie doczepianej pomocą kabla USB, a urządzenie rozpocznie ładowanie. Drewno jest wymagany jest więcej w dolnym koszu przez okres trzech do siedmiu lat, do Maestro Leonardo i być młodych fragmentu ze względu na pracę można rozpocząć. W zależności od kadrowanie i wygładzenia drewniana jest dostarczana w kilku przejściach z kernoel natarty, aby sprawiają, że gotowe produkt jest wodoodporny.

    Podstawka z drewna oliwki–małe talerz ø 12cm firmy mastro Leonardo–rękodzieło z Włoch spodek B00JZ05COA

Sklep na bazie wcozainwestowacpieniadze.pl © 2020