Pogrubiony szklany czajnik elektryczny z łabędzią szyją do podlewania herbaty przez czajnik elektryczny 600 ml wielorazowe opakowanie. B07T6J9S1T

zł258.99 zł75.67
Kod produktu: B07T6J9S1T
Dostępność: W magazynie

 • ● Wyprodukowana z wysokiej jakości szkła borokrzemowego, odporna na wybuchy, odporna na wysokie temperatury, nietoksyczna i trwała.

 • ● Uchwyt jest ergonomiczny dla antypoślizgowego i wygodnego uchwytu.

 • ● Jedyny w swoim rodzaju wylot typu łabędzia szyja zapewnia piękny, kontrolowany dzióbek.

 • ● Nadaje się do domu, kuchni, biura, kawiarni, herbaty itd.

 • ● Bez względu na to, czy ciesz się kawą czy herbatą, dzięki temu czajnikowi można za każdym razem przygotować idealny napój.

 • Właściwości:
  Wyprodukowany z wysokiej jakości szkła borokrzemowego, zabezpieczony przed wybuchem, odporny na wysokie temperatury, nietoksyczny i trwały. Uchwyt jest ergonomiczny i zapewnia antypoślizgowy i wygodny uchwyt. Jedyny w swoim rodzaju wylot z łabędzia szyja zapewnia piękne, kontrolowane nalewanie. Nadaje się do domu, kuchni, biura, kawiarni, domu itd. Bez względu na to, czy delektujesz się kawą czy herbatą. za każdym razem możesz stworzyć idealny napój.


  Specyfikacja:
  Warunek: 100% nowy
  Kolor: jak na zdjęciach,
  Materiał: szkło + drewno.
  Wymiary: ok. 11 x 8,2 x 15 cm.
  Pojemność: 600 ml

  Zakres dostawy:
  1 x zaparzacz do kawy

  Pogrubiony szklany czajnik elektryczny z łabędzią szyją do podlewania herbaty przez czajnik elektryczny 600 ml wielorazowe opakowanie. B07T6J9S1T

Sklep na bazie wcozainwestowacpieniadze.pl © 2020