Sushi Master Sushi zestaw do samodzielnego przygotowywania sushi dla początkujących i profesjonalistów ładna torba w dwóch kolorach 10 części Sushi Maker Kit 2 bambusowe maty rolowane 5 pałeczek 2 łyżeczki 1 torba Japońskie rolki sushi B07R6P7XSM

zł226.60 zł20.29
Kod produktu: B07R6P7XSM
Dostępność: W magazynie

  • Już teraz rolek do sushi w domu. Zamiast All you can eat lub Delivery. Idealnie nadaje się na imprezę sushi lub wieczór na sushi z przyjaciółmi, rodziną, rodzicami, kolegami i znajomymi.

  • W zestawie: 2 maty bambusowe, 5 par pałeczek, 2 łyżki do ryżu, 1 torba. Zestaw jest łatwy w obsłudze i czyszczeniu.

  • Piękny pomysł na prezent ze wspaniałą torebką: prezent urodzinowy, prezent na imprezę, prezent z podziękowania, Dzień Matki, Dzień Ojca – idealny dla początkujących i profesjonalistów, prezent dla matki, rodziny.

  • Trwały i przyjazny dla środowiska materiał: bambus jest produktem naturalnym i dlatego jest ogólnie nieszkodliwy dla środowiska. Rośliny bambusowe nie muszą być prawie nawożone lub zabezpieczone pestycydami, dzięki czemu uprawa roślin bambusowych ma mniej szkodliwy wpływ na środowisko naturalne niż inne gatunki drewna.

  • Twoje zadowolenie jest naszym celem: Kupuj u nas bez obaw. Oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy bez jakichkolwiek obaw, jeśli nasz produkt się nie spodoba. Nasze towary wysyłamy z Niemiec. W przypadku pytań można się z nami w każdej chwili!

  • Sushi Master Sushi zestaw do samodzielnego przygotowywania sushi dla początkujących i profesjonalistów ładna torba w dwóch kolorach 10 części Sushi Maker Kit 2 bambusowe maty rolowane 5 pałeczek 2 łyżeczki 1 torba Japońskie rolki sushi B07R6P7XSM

Sklep na bazie wcozainwestowacpieniadze.pl © 2020