Sweese Porcelain maselniczka francuska maselniczka – No More Hard Butter – idealnie rozkładająca się konsystencja różne wzory B07V9D1WVP

zł338.28 zł95.12
Kod produktu: B07V9D1WVP
Dostępność: W magazynie

  • Świeże i miękkie masło zawsze pod ręką – brak zimnego masła z lodówki. Ten garnek utrzymuje masło miękkie i nadaje się do stosowania na bułkach, chlebach, tostach, gofrach, naleśnikach i wielu innych miejscach, bez brudnego chaosu na talerzu. Ciesz się temperaturą w pomieszczeniu masła o poranku.

  • Łatwy w obsłudze i łatwy do mycia – pojemnik jest dostarczany z linią napełniającą po wewnętrznej stronie, która zapewnia hermetyczne uszczelnienie i zapobiega powstawaniu zadrapań. Wymaga minimalnej pielęgnacji, dobrze nadaje się do mycia w zmywarce. (górna półka) należy wymieniać wodę każdego dnia lub co 2–3 dni. Utrzymuje masło świeżo przez jeden miesiąc.

  • Odpowiednia pojemność dla większości rodzin – dzwonek utrzymuje ok. 1 i 1/3 łodygi miękkiego masła, zależy od nacisku, technicznie maksymalne 1 i 1/2 pałeczek miękkiego masła, jest to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie dla Twojej rodziny. Zakup 2 jednostki, jeśli masz dużą rodzinę.

  • Porcelana Pro-Grade i piękny kolor – maselniczka Sweese jest wykonana z trwałej, profesjonalnej porcelany – rodzaj premium ołowiu i nietoksycznej ceramiki, odporna na odpryski i wytrzymała niż kamionka, nadaje się do mycia w zmywarce. Dobrze wykonany i pięknie wykończony w pięknych kolorach – atrakcyjne uzupełnienie do kuchni lub stołu.

  • 30 dni gwarancji bez chipów - Państwa zakup jest objęty ekskluzywną 30-dniową gwarancją No-Chip. Sweese oferuje bezpłatny zamiennik lub zwrot pieniędzy, jeśli coś nie działa. To nie ryzyko.

  • Kolor:#Color Point

    Sweese Porcelain maselniczka francuska maselniczka – No More Hard Butter – idealnie rozkładająca się konsystencja różne wzory B07V9D1WVP

Sklep na bazie wcozainwestowacpieniadze.pl © 2020