Etażerka stojak na tort z 3 półkami okrągła półka na owoce płyta do serwowania z tworzywa sztucznego ze zdejmowanym drążkiem drewnianym do ciastek owoców przekąsek biały B07YY8GH35

zł233.86 zł66.39
Kod produktu: B07YY8GH35
Dostępność: W magazynie

 • 【Wiele zastosowań】 Rodzaj tacy może być używany jako talerz deserowy na rodzinne uroczystości, które nadają się do dekoracji. Wiele przekąsek można umieścić na niej coś prostego i wysokiej jakości.

 • 【Wydajna funkcja】 Trzypoziomowa taca może być również stosowana jako miejsce do odkładania pierścionków, kolczyków, szminek, spinek do włosów i innych produktów piękna. Jest to idealne narzędzie do organizacji artykułów i utrzymania porządku na biurku.

 • 【Zdejmowana konstrukcja】Taca może być używana w małych pomieszczeniach lub jako dekoracja do sypialni, aby zaprezentować ulubioną biżuterię. Pozostałe części tacy można postawić na każdym stole, toaletce lub stole w jadalni.

 • 【Nowoczesna dekoracja】 Rodzaj tacy charakteryzuje prostym, stylowym i czystym wzornictwem. Talerze są wykonane z tworzywa sztucznego, a środkowy pręt z naturalnego materiału drewnianego.

 • 【Oszczędność miejsca】 Rodzaj tacy jest wystarczająco mały, aby pomieścić mały stolik nocny, toaletkę lub ladę łazienkową lub kuchenną. Można też położyć go na stole i położyć na nim kilka przekąsek, które są najlepszym dodatkiem na imprezę.

 • Specyfikacja:
  Nazwa: zdejmowana, trójstopniowa kieszeń uniwersalna
  Waga: ponad 310 g.
  Opakowanie: pudełko z papieru siarczanowego + woreczek OPP
  Rozmiar opakowania: ponad 21,2 x 21,2 x 19 cm.
  Materiał: ABS + drewno gumowe

  Zakres dostawy:
  1 x 3-stopniowa kieszeń wielofunkcyjna.

  Etażerka stojak na tort z 3 półkami okrągła półka na owoce płyta do serwowania z tworzywa sztucznego ze zdejmowanym drążkiem drewnianym do ciastek owoców przekąsek biały B07YY8GH35

Sklep na bazie wcozainwestowacpieniadze.pl © 2020