Vegena spryskiwacz do oleju ocet i olej dozownik oleju butelka z rozpylaczem butelka ze spryskiwaczem butelka do grillowania pieczenia smażenia makaronu sałatek gotowania 100 ml B07P6PZWRP

zł284.79 zł25.54
Kod produktu: B07P6PZWRP
Dostępność: W magazynie

  • Rozpylacz oleju z przezroczystego szkła kryształowego bez BPA i stali nierdzewnej działa niezwykle nowocześnie i szlachetnie. Wysokiej jakości uszczelnienie zachowuje w każdej chwili prawdziwy aromat Twoich olejków i octu.

  • Pojemność butelki ze spryskiwaczem wynosi 100 ml, spryskiwacz dobrze leży w dłoni i ma przyjemną wagę, można go łatwo zakręcić i napełniać, dzięki niewielkiemu lejkowi jest naprawdę łatwy.

  • Wsyp swój ulubiony olej lub ocet do urządzenia natryskowego i lekko dociśnij pompę, aby uzyskać równomierny spray. Za pomocą szczotki do czyszczenia, dozownik octu i oleju w ciągu kilku sekund znowu lśni jak nowy.

  • Napełnij swój spryskiwacz olejem, octem, cytryną, winem, wodą i innymi pysznymi potrawami. Niezależnie od tego, czy do grillowania, pieczenia lub gotowania, sałaty do BBQ.

  • Butelka z rozpylaczem oleju, która pozwala lepiej kontrolować ilość i liczbę kalorii, które są zdrowsze dla Ciebie i Twojej rodziny, nadaje się również do mycia w zmywarce. Świetna na imprezę z grillem lub jako prezent dla każdego, kto ma już wszystko.

  • Vegena spryskiwacz do oleju ocet i olej dozownik oleju butelka z rozpylaczem butelka ze spryskiwaczem butelka do grillowania pieczenia smażenia makaronu sałatek gotowania 100 ml B07P6PZWRP

Sklep na bazie wcozainwestowacpieniadze.pl © 2020