Waflyer izolowana próżniowo butelka na napoje ze stali nierdzewnej marmurowa butelka termiczna 500 ml szczelna butelka na wodę nie zawiera BPA butelka izolacyjna na podróż rower samochód fitness utrzymuje zimno gorąco B07XJPRL5X

zł200.39 zł58.09
Kod produktu: B07XJPRL5X
Dostępność: W magazynie

  • Utrzymuj ciepłą i zimną wodę: nasza termos na gorąco i zimno może blokować transmisję ciepła. Sportowa butelka ze stali szlachetnej nie zawiera BPA, może utrzymać ciepłą wodę przez 12 godzin od 98 ° do 40 ° i utrzymuje temperaturę wody od 0 ° do 15 ° przez 12 godzin. Jest dłuższy niż inne butelki próżniowe. Ciesz się wolnym czasem dzięki pysznej kawy i redukcji stresu.

  • Bezpieczny, trwały materiał: elegancki termos marmurowy składa się ze stali nierdzewnej 304 (wysokiej jakości artykułów spożywczych) i stali nierdzewnej 201. Wewnętrzna strona pokrywy jest wykonana z polipropylenu, a pokrywka z silikonu. W 100% wolna od BPA, bez toksyn. Przyjazna dla środowiska butelka na wodę ze wzorem. Wytrzymały, odporny na korozję, pyłoszczelny, wodoszczelny i nierdzewny, bezpieczny i zdrowy.

  • Szczelność: szczelne zamknięcie 360 ° idealnie nadaje się do jogi, fitnessu, samochodu, jazdy na rowerze. Idealnie nadaje się do przechowywania zimnych lub gorących napojów na wszystkie okazje, takie jak sporty na świeżym powietrzu, biura, szkoły, piknik, wędrówki, kemping, bieganie, spacery, fitness itd. Idealny prezent dla rodziny, przyjaciół lub kolegów.

  • Wyróżnij się z tłumu: wszyscy chcemy być wyjątkowy, a ta butelka ze stali nierdzewnej 500 ml dla dziewczynek i chłopców. Dzięki rzucającemu się w oczy wzorowi marmurowemu możesz się bezpiecznie i wyróżniać w przestrzeni publicznej. Ergonomiczny kształt umożliwia obsługę jedną ręką.

  • 90 dni gwarancji: Obiecujemy najlepszą jakość i najlepszy serwis. W przypadku problemów z tym podwójnym termosem, nie wahaj się z nami skontaktować. Rozwiążemy Twój problem w ciągu 12 godzin.

  • Waflyer izolowana próżniowo butelka na napoje ze stali nierdzewnej marmurowa butelka termiczna 500 ml szczelna butelka na wodę nie zawiera BPA butelka izolacyjna na podróż rower samochód fitness utrzymuje zimno gorąco B07XJPRL5X

Sklep na bazie wcozainwestowacpieniadze.pl © 2020